logo

Küpsiste kasutamine
Meie veebisait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile parimat võimalikku kasutajakogemust. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate veebisaiti. Need küpsised aitavad meil jälgida ja analüüsida teie tegevust meie veebisaidil ning kohandada sisu vastavalt teie eelistustele.

Meie veebisait kasutab erinevat tüüpi küpsiseid:

1. Hädavajalikud küpsised: Need küpsised on olulised meie veebisaidi põhifunktsioonide toimimiseks. Need võimaldavad teil liikuda veebisaidil ja kasutada selle funktsioone, näiteks juurdepääsu turvalistele aladele.

2. Jõudlusküpsised: Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad, näiteks millised lehed on populaarsed, milliseid linke külastajad klõpsavad jne. See teave aitab meil parandada veebisaidi toimivust ja pakkuda paremat kasutajakogemust.

3. Funktsionaalsed küpsised: Need küpsised võimaldavad meil salvestada teie eelistusi ja pakkuda täiustatud funktsioone, mis muudavad teie veebikogemuse isikupärasemaks. Näiteks võivad need küpsised meelde jätta teie kasutajanimi, keelevaliku või piirkonna eelistused.

4. Reklaamiküpsised: Meie veebisait võib kasutada reklaamiküpsiseid, et kuvada teile asjakohaseid reklaame meie enda veebisaidil või kolmandate osapoolte veebisaitidel. Need küpsised koguvad teavet teie külastuste kohta ja teie huvi põhjalikuma profiili koostamiseks.

Teil on võimalus küpsised oma veebibrauseri seadetes keelata või nõustuda nendega. Palun olge teadlik, et küpsiste keelamine võib mõjutada meie veebisaidi mõningaid funktsioone ja kasutajakogemust.

Küpsiste kasutamine meie veebisaidil toimub vastavalt meie privaatsuspoliitikale. Lisateabe saamiseks küpsiste kohta või kui teil on küsimusi seoses küpsiste kasutamisega, võtke meiega ühendust.